Ekologiczna  Energia

Naszym celem jest urzeczywistnienie wizji świata, w którym odnawialne źródła energii stanowią podstawowy sposób na pozyskiwanie energii.

Dotacje z programu Czyste Powietrze

Poszukujesz przedsiębiorstwa, które zajmie się nie tylko montażem, ale również pozyskaniem dofinansowania instalacji fotowoltaicznych w mieście Kielce? Nasze przedsiębiorstwo jest godnym zaufania partnerem, które pomoże Ci w zdobyciu dotacji i środków finansowych na inwestycję w odnawialne źródła energii oraz poprawę jakości powietrza w Twoim domu w ramach programu Czyste Powietrze.

Inicjatywy rządowe w ramach odnawialnych źródeł energii

Program Czyste Powietrze to inicjatywa rządowa, która ma na celu walkę z niską jakością powietrza poprzez dotowanie przedsięwzięć związanych z termomodernizacją budynków oraz instalacją energooszczędnych rozwiązań. Dofinansowanie fotowoltaiki sprawia, że użytkownicy mogą uzyskać środki pieniężne niezbędne na wykonaniu instalacji oraz montażu paneli słonecznych. Nasz zespół ekspertów jest dobrze zaznajomiony z programem Czyste Powietrze oraz innymi dostępnymi dotacjami. Pomożemy Ci w kompleksowym procesie aplikacji o dofinansowanie, począwszy od doradztwa w wyborze najodpowiedniejszych rozwiązań aż po przygotowanie dokumentacji i formalności.

Chcesz obniżyć rachunki za prąd i ogrzać dom ekologiczną energią ze słońca? Pomożemy Ci to osiągnąć! Doskonale znamy program „Czyste Powietrze” i inne dostępne w Kielcach dotacje do fotowoltaiki i ogrzewania podłogowego. Dofinansowanie z nami pójdziemy jak z płatka – doradzimy najlepsze w Twoim przypadku rozwiązania i zajmiemy się całym procesem ubiegania się o środki. Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Oszczędzaj pieniądze i zyskaj czystą energię dzięki fotowoltaice

Co Ty na to, żeby już niedługo Twoje rachunki za prąd zmalały, a dom zaczął być ogrzewany ekologiczną energią słoneczną? To możliwe! Program „Czyste Powietrze” przewiduje konkretne kwoty dofinansowania na fotowoltaikę i ogrzewanie podłogowe. Skorzystaj z okazji i zamień plany w rzeczywistość!

Zastanów się, czy nie warto zainwestować we własną, niezależną energię. Koszty montażu instalacji szybko się zwrócą dzięki niższym rachunkom i dotacji. Jak pokazują statystyki i nasze doświadczenie, panele słoneczne przeważnie amortyzują się w ciągu 5–8 lat, po czym z powodzeniem działają jeszcze 20–30 lat. Do tego przyczynisz się do walki ze smogiem. Opłacalne, prawda?

Jesteśmy godnym zaufania partnerem, który pomoże Ci na każdym etapie pozyskiwania środków na realizację ekologicznej i zyskownej inwestycji. Wystarczy się z nami skontaktować, a otrzymasz wszelkie niezbędne informacje. Z przyjemnością pokierujemy procesem pozyskiwania dofinansowania na fotowoltaikę czy ogrzewanie podłogowe z programu „Czyste Powietrze” lub z innych ogólnopolskich albo lokalnych puli dotacji!

Zostaw nam wiadomość

Uzupełnij formularz kontaktowy, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

4 + 3 =