Ekologiczna  Energia

Naszym celem jest urzeczywistnienie wizji świata, w którym odnawialne źródła energii stanowią podstawowy sposób na pozyskiwanie energii.

Dotacje z programu Czyste Powietrze

Poszukujesz przedsiębiorstwa, które zajmie się nie tylko montażem, ale również pozyskaniem dofinansowania instalacji fotowoltaicznych w mieście Kielce? Nasze przedsiębiorstwo jest godnym zaufania partnerem, które pomoże Ci w zdobyciu dotacji i środków finansowych na inwestycję w odnawialne źródła energii oraz poprawę jakości powietrza w Twoim domu w ramach programu Czyste Powietrze.

Inicjatywy rządowe w ramach odnawialnych źródeł energii

Program Czyste Powietrze to inicjatywa rządowa, która ma na celu walkę z niską jakością powietrza poprzez dotowanie przedsięwzięć związanych z termomodernizacją budynków oraz instalacją energooszczędnych rozwiązań. Dofinansowanie fotowoltaiki sprawia, że użytkownicy mogą uzyskać środki pieniężne niezbędne na wykonaniu instalacji oraz montażu paneli słonecznych. Nasz zespół ekspertów jest dobrze zaznajomiony z programem Czyste Powietrze oraz innymi dostępnymi dotacjami. Pomożemy Ci w kompleksowym procesie aplikacji o dofinansowanie, począwszy od doradztwa w wyborze najodpowiedniejszych rozwiązań aż po przygotowanie dokumentacji i formalności.

 

 

Zostaw nam wiadomość

Uzupełnij formularz kontaktowy, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

3 + 3 =