Ekologiczna  Energia

Naszym celem jest urzeczywistnienie wizji świata, w którym odnawialne źródła energii stanowią podstawowy sposób na pozyskiwanie energii.

Instalacje fotowoltaiczna z dofinansowaniem Kielce

Jesteśmy zaufanym partnerem ulokowanym w Kielcach, który pomoże Ci w pełnym wykorzystaniu potencjału energii słonecznej i osiągnięciu niezależności energetycznej. Fotowoltaika z dofinansowaniem pozwoli Ci na oszczędność pieniędzy już na etapie montażu ekologicznych rozwiązań. Instalacja fotowoltaiczna to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia przekształcenie energii słonecznej w czystą energię elektryczną. Dzięki niej możesz nie tylko zredukować koszty energii, ale także przyczynić się do ochrony środowiska poprzez ograniczenie emisji dwutlenku węgla.

Pozyskiwanie dofinansowania

Nasza oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania związane z fotowoltaiką, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasz zespół ekspertów zapewni Ci profesjonalne doradztwo, analizę energetyczną oraz projekt instalacji dopasowany do specyfiki Twojego budynku i oczekiwań. Przy współpracy z nami, możesz skorzystać z atrakcyjnych możliwości dofinansowania inwestycji. Dzięki naszym kontaktom i doświadczeniu, będziemy Cię informować o aktualnych programach rządowych i dofinansowaniach, które pomogą Ci znacznie obniżyć koszty instalacji.

Moduły solarne przynoszą wymierne korzyści, z powodu których warto w nie zainwestować. Panele (ogniwa) słoneczne i instalacje fotowoltaiczne, których montaż w Kielcach wykonujemy, pozwalają na produkcję taniego prądu ze słońca bez emisji zanieczyszczeń. To ekologiczne i opłacalne rozwiązanie zarówno dla domów, jak i dla firm. Zleć nam wykonanie systemu oraz pozyskanie dofinansowania na fotowoltaikę i zacznij oszczędzać pieniądze, przysługując się planecie!

Montaż fotowoltaiki – dlaczego warto?

Decydujące znaczenie mają oczywiście kwestie finansowe. Dzięki licznym dotacjom montaż fotowoltaiki jest tańszy niż kiedykolwiek. Pieniądze na panele słoneczne pochodzą z programów rządowych i unijnych. Nasza firma zajmuje się pozyskiwaniem dofinansowań do ogniw fotowoltaicznych, więc jeśli tylko chcesz, załatwimy je dla Ciebie i wyręczymy Cię we wszelkich w formalnościach.

Inwestycja w instalację zwraca się po 4–6 latach. Później prąd ze słońca masz praktycznie za darmo. Systemy działają sprawnie ponad 20 lat. Montaż paneli słonecznych podnosi też wartość nieruchomości domu czy firmy w Kielcach. Fotowoltaika to dla każdego zdecydowanie opłacalna inwestycja w czystą i efektywną energię!

Jak przebiega montaż fotowoltaiki?

Zakładanie i podłączanie urządzeń to proces wieloetapowy, wymagający zaangażowania wykwalifikowanych specjalistów. Pierwszym krokiem jeszcze przed samym montażem paneli słonecznych jest audyt energetyczny obiektu i opracowanie optymalnego projektu systemu. Następnie nasza firma zamawia niezbędne materiały i urządzenia oraz wykonuje instalację ogniw fotowoltaicznych. Jeśli sobie życzysz, pozyskujemy dofinansowanie na realizację Twojej inwestycji.

Kluczowym etapem jest montaż konstrukcji wsporczej pod moduły, wykonanej zazwyczaj z aluminium. Panele mocujemy przy użyciu specjalnych zacisków. Okablowanie łączy ogniwa słoneczne z falownikiem i rozdzielnią prądu. Stosujemy również sprawdzone i wydajne mechanizmy służące optymalizacji działania instalacji zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w firmach.

Po zakończeniu prac wykonujemy testy systemu. Sprawdzamy jego bezpieczeństwo i poprawność zrealizowanych czynności. Ostatnim etapem są ostateczne odbiory z przedstawicielem operatora sieci energetycznej i uzyskanie pozwolenia na podłączenie paneli w Kielcach. Montaż fotowoltaiki kończy się uruchomieniem instalacji słonecznej.

Z uwagi na konieczność zachowania dużej staranności i zgrania specjalistów z różnych dziedzin warto wybrać sprawdzoną firmę gwarantującą profesjonalną realizację zlecenia. Współpraca z nami zapewnia Ci niezawodną pracę instalacji fotowoltaicznej i produkcję czystej energii z ogniw słonecznych przez lata! Jeśli chcesz, zajmiemy się też pozyskaniem dofinansowania w Twoim imieniu.

Jak działa fotowoltaika?

Podstawą działania każdego takiego systemu jest wykorzystanie zjawiska fotowoltaicznego, czyli bezpośredniej konwersji energii promieniowania ze słońca w elektryczną. Głównym elementem instalacji są panele składające się z połączonych szeregowo ogniw. Przeważnie wykonuje się je z krzemu, który pod wpływem światła uwalnia elektrony i zaczyna przewodzić prąd elektryczny.

Promieniowanie słoneczne padające na moduły powoduje wzbudzenie elektronów do wyższych poziomów energetycznych. Elektrony te mogą następnie swobodnie przemieszczać się w obwodzie zewnętrznym, tworząc prąd stały. Napięcie z pojedynczego panelu wynosi zwykle 0,5-0,6 V. Aby uzyskać jego większą wartość, ogniwa stosowane w fotowoltaice łączy się szeregowo w obrębie jednego modułu. Odpowiedni wybór ich rodzaju jest ważny w kontekście montażu. Wytworzony w panelach prąd stały zamieniany jest na prąd zmienny za pomocą falownika. Dopiero w takiej formie może być on wprowadzony do sieci energetycznej i wykorzystany w domu czy firmie.

Fotowoltaika z profesjonalistami

Nowoczesne, oferowane przez nasz zespół instalacje fotowoltaiczne pozwalają na pokrycie nawet 70–80% zapotrzebowania na energię elektryczną obiektu. Uwzględniając fakt, że w całej Polsce, w tym w Kielcach, dofinansowanie jest łatwo dostępne, fotowoltaika staje się inwestycją, która po prostu się opłaca. Jeśli chcesz zlecić montaż ogniw słonecznych na swojej nieruchomości, skontaktuj się z nami już teraz!

Zostaw nam wiadomość

Uzupełnij formularz kontaktowy, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

4 + 2 =