Ekologiczna  Energia

Naszym celem jest urzeczywistnienie wizji świata, w którym odnawialne źródła energii stanowią podstawowy sposób na pozyskiwanie energii.

Ogrzewanie podłogowe Kielce

Nasze przedsiębiorstwo składa się z wielu doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy od wielu lat prężnie działają w branży odnawialnych źródeł energii. Naszą specjalnością są instalacje grzewcze oraz ogrzewanie podłogowe, które realizujemy w Kielcach oraz pobliskich miejscowościach. Zapewnimy odpowiedni komfort oraz poczucie bezpieczeństwa i ciepła wewnątrz Twojego mieszkania.

Projekt instalacji grzewczych

Ogrzewanie to kluczowy element każdej przestrzeni, a odpowiednio zaplanowane i zainstalowane instalacje grzewcze są niezbędne dla komfortu życia i oszczędności energii. Ogrzewanie podłogowe to innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła po całej powierzchni, tworząc przyjemny i przytulny klimat w pomieszczeniach. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi związane z instalacjami. Nasz wykwalifikowany zespół projektantów i instalatorów pomoże Ci w doborze optymalnego rozwiązania dla Twoich potrzeb. Przywiązujemy dużą wagę do indywidualnego podejścia do klienta i analizy specyfiki budynku, aby zapewnić efektywność i optymalne działanie systemu grzewczego.

Jako doświadczeni fachowcy z branży dobrze wiemy, że wybór odpowiedniego systemu to fundamentalna decyzja na etapie budowy czy remontu nieruchomości. Popularnym i nowoczesnym rozwiązaniem jest elektryczne ogrzewanie podłogowe w domu, którego montażem w Kielcach zajmuje się nasza firma. Dowiedz się, dlaczego warto powierzyć nam wykonanie instalacji grzewczej i zlecić pozyskanie dofinansowania na planowaną inwestycję!

Ogrzewanie podłogowe – dlaczego warto je zastosować?

Polecamy ten rodzaj elektrycznego ogrzewania domu m.in. dlatego, że zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła po całej powierzchni podłogi. W rezultacie w pomieszczeniu panuje stała, przyjemna temperatura bez zimnych i ciepłych stref. Po drugie, podłogowe instalacje grzewcze działają efektywnie nawet przy niskich temperaturach zasilania, a to przekłada się na oszczędności. O korzyściach finansowych decyduje również dofinansowanie do ogrzewania podłogowego, które jest dostępne w ramach różnych programów.

Brak konwektorów i kaloryferów pozwala na dowolną aranżację wnętrza. Zapomnij o ustawianiu mebli wokół grzejników! Tego rodzaju elektryczne instalacje grzewcze, których montażem w Kielcach się zajmujemy wraz z pozyskiwaniem dofinansowania, są praktycznie niewidoczne. Podłoga w domu pozostaje gładka, bez żadnych przeszkód.

Elektryczne ogrzewanie podłogowe zapewnia też dobry mikroklimat, gdyż ogranicza unoszenie się kurzu w powietrzu. To bardzo istotne dla alergików. A co najważniejsze, wysokiej jakości system grzewczy gwarantuje maksimum komfortu cieplnego niezależnie od pory roku. Ciepła podłoga to sam luksus i wygoda na co dzień!

Montaż ogrzewania podłogowego od A do Z

Przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy prac i pozyskiwania dofinansowania krok po kroku. Zaczniemy od dokładnego zaplanowania układu rur i rozmieszczenia pętli grzewczych w Twoim domu. Dobierzemy optymalną moc i parametry instalacji ogrzewania podłogowego, aby zapewnić jego efektywne działanie.

Następnie przygotujemy podłoże, po czym rozpoczniemy układanie rur, połączymy je ze skrzynką rozdzielczą i sprawdzimy szczelność całej instalacji. Na przewodach ułożymy siatkę dylatacyjną i przykryjemy ją wylewką wyrównawczą. Na koniec zamontujemy termostat i zawory, które pozwolą kontrolować temperaturę w poszczególnych pomieszczeniach.

Jeśli rozważasz montaż lub wymianę ogrzewania, koniecznie weź pod uwagę instalację podłogową. Proponujemy fachowe doradztwo i profesjonalne wykonanie inwestycji od A do Z, wraz z pozyskiwaniem dofinansowania. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś i rozpocznij współpracę, która zaowocuje wymiernymi korzyściami finansowymi i użytkowymi w Twoim domu!

Zostaw nam wiadomość

Uzupełnij formularz kontaktowy, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

15 + 8 =